0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup - Knockout Stage
Morocco
۰
۰
Spain
inprogress
۱۸:۳۰
  Egypt Premier League
Al Masry Club
۰
۰
National Bank
Finished
۱۶:۱۵
  India I-League
Real Kashmir FC
۲
۱
Sreenidi Deccan
Finished
۱۲:۰۰
Churchill Brothers
۲
۱
Mohammedan SC
Finished
۱۷:۰۰
  Portugal U23 League
Gil Vicente FC U23
۱
۰
Braga U23
inprogress
۱۸:۳۰
Vizela U23
۲
۲
Famalicao U23
inprogress
۱۸:۳۰
Portimonense U23
۳
۲
Sporting Lisboa U23
Finished
۱۴:۳۰
CD Mafra U23
۰
۱
Benfica U23
Finished
۱۶:۳۰
SC Farense U23
۴
۱
Estoril U23
Finished
۱۴:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Maribor
-
-
Radomlje
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
ND Gorica
۰
۰
NK Bravo
Finished
۱۶:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persija Jakarta
۱
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۵:۰۰
Persebaya Surabaya
۳
۲
Barito Putra
Finished
۱۲:۰۰
Persis Solo
۶
۱
RANS Nusantara
Finished
۱۵:۰۰
  India Super Division Bangalore
Kodagu FC
۱
۱
Bangalore Eagles
Finished
۱۲:۰۰
Bangalore Independents
۰
۲
FC Deccan
Finished
۱۴:۰۰
  Bahrain 2nd Division
Al-Ittihad
۰
۰
Umm Al Hassam
inprogress
۱۸:۳۰
Qalali
۰
۱
Isa Town
inprogress
۱۸:۳۰
Al Ittifaq Maqaba
۰
۲
A'Ali FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Jamaica Premier League
Chapelton Maroons FC
۰
۱
Portmore United
Finished
۰۱:۳۰
Arnett Gardens FC
۲
۱
Molynes United FC
Finished
۰۴:۰۰
  World Friendly Club Matches
Athletic Bilbao
۲
۰
Real Valladolid
Finished
۱۴:۳۰
Galatasaray SK
-
-
Villarreal CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Panetolikos FC
۱
۲
RSC Anderlecht
Finished
۱۶:۳۰
PAE APS Atromitos Athens
۳
۲
Nottingham Forest
Finished
۱۶:۳۰
SV Ried
۶
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۶:۳۰
Racing Genk
۳
۱
SC Heerenveen
Finished
۱۴:۳۰
  Georgia National League 2
FC WIT Georgia Tblisi
۰
۰
Aragvi Dusheti
Finished
۱۲:۳۰
Kolhketi Khobi
۱
۰
FC Rustavi
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Real Betis Balompie U19
۲
۱
Granada CF U19
Finished
۱۴:۳۰
Tomares U19
۱
۲
Sevilla FC U19
Finished
۱۴:۳۰
San Roque Balompie U19
۷
۰
CF Rusadir U19
Finished
۱۴:۳۰
CD 26 de Febrero U19
۰
۰
RC Recreativo Huelva U19
inprogress
۲۰:۰۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Unionistas de Salamanca CF
۲
۱
Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Majadahonda
۱
۲
Real Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۱
Merida
Finished
۱۴:۳۰
  Tunisia Ligue 2, Group A
CS Korba
۰
۰
CS Bembla
Finished
۱۶:۰۰
AS Marsa
۴
۱
AS Mhamdia
Finished
۱۶:۰۰
Rades
۱
۰
JS Kairouanaise
Finished
۱۶:۰۰
Club Olympique de Medenine
۱
۱
ES Jerba Midoun
Finished
۱۶:۰۰
ES Rogba Tataouine
۱
۰
AS Gabes
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Romanian Cup
Sepsi Sfantu Gheorghe
-
-
SC FC Voluntari SA
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SC FC Petrolul Ploiesti
-
-
FC U Craiova 1948
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
-
-
FC Dinamo Bucuresti
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Uganda Premier League
Arua Hill
۰
۱
Bul FC
Finished
۱۶:۳۰
UPDF FC
۱
۱
Uganda Revenue Authority SC
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Defensores Salto
۴
۳
Colon Chivilcoy
Finished
۰۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Adama Kenema
۳
۰
Legetafo Legedadi
Finished
۱۶:۳۰
Bahir Dar Kenema
-
-
Kedus Giorgis
inprogress
۱۵:۳۰
  Portugal League Cup, Group A
CD Mafra
۱
۱
Futebol Clube Vizela
Finished
۰۰:۱۵
  India Mizoram Premier League
FC Venghnuai
۲
۲
Chawnpui
Finished
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates UAE President Cup
Fursan Hispania FC
۰
۲
Gulf Heroes FC
Finished
۱۶:۱۰
AL Dhafra
۳
۰
Baynounah SC
Finished
۱۶:۲۰
Al Taawon FC
۱
۲
Al Hamriyah
Finished
۱۶:۰۵
  England Central Reserve League
Wrexham Reserves
۳
۱
Blackpool Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
CD Mensajero
۲
۱
Lanzarote
Finished
۱۶:۰۰
UD Tamaraceite
۰
۰
Marino
inprogress
۲۰:۰۰
  Scotland Reserve League
Dundee United Reserves
۱
۱
Hamilton Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  England Premier League Cup U21
Peterborough United U21
۴
۱
Aston Villa U21
Finished
۱۶:۳۰
  Jordan Cup Women
Al Orthodoxi (W)
۰
۳
Al Ittihad (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  India Delhi Senior Division
Ahbab FC
۰
۳
CISF
Finished
۱۲:۳۰
  Iran 2nd Division
Kian Sam Babol
۱
۱
Shahid Ghandi Yazd
Finished
۱۴:۰۰
Ario Eslamshahr
۳
۰
Shahin Bushehr
Finished
۱۴:۰۰
  Egypt Division 2
Baladiyet El Mahallah
۳
۲
Proxy SC
Finished
۱۶:۰۰
  Azerbaijan 1. Division
Qarabağ FK II
۰
۱
Zira II
Finished
۱۳:۳۰
  Armenia 1. Division
Syunik
۱
۳
FC Ararat Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید